Adventní koncert

Vloženo: 12. prosince 2010

V sobotu 11. prosince A. Marušková

Vánoční zpívání

V tuto náročnou dobu, které je plné vánočního shánění dárků, úklidu, pečení a jiných povinností, jsme si našli chvilku, abychom v sobotu navečer navštívili zdejší kostel a prožili v něm chvilku radosti, klidu a domů si přinesli pocit nádherného a uklidňujícího dojmu.

Sešli jsme se tady i s našimi dětmi, které nám zazpívaly a zarecitovaly básničky se zimní a vánoční tématikou.Rozloučily se z podia s přáním hezkých Vánoc. Celým vystoupením nás provázela žákyně ze 3. ročníku Anička Bečánová.

Vystoupení se dětem povedlo na jedničku s hvězdičkou.A my děkujeme všem rodičům, že děti přivezli i z okolních vesnic.

Na závěr děti čekala sladká odměna v podobě velkého čokoládového Mikuláše a každá paní učitelka dostala kytici.

Potom se děti rozběhly ke svým rodičům a všichni jsme se zaposlouchali do melodií a zpěvu skupiny Swing Cheek Míši Kysilky. Koncert byl naprosto úžasný a všem se moc líbil.

Rozloučili jsme se všichni písní Narodil se Kristus Pán a s pohlazením na duši jsme se rozcházeli ke svým domovům.