Den zvířat

Vloženo: 30. září 2016

V pátek jsme ozdobili plot před jídelnou obrázky. Proč? 4.října si připomínáme Den zvířat.
Moje ZOO
Tak takhle jsme pojmenovali první letošní projektový den. Zúčastnili se ho úplně všichni. Prvňáci, druháci, třeťáci, čtvrťáci, páťáci, paní učitelky a spousta plyšáků, které nám maminky dovolily vzít do školy.
Přoč? Sešli jsme se, abychom  oslavili  Den zvířat. Ten si lidé každoročně připomínají 4. října. My školáci jsme celý den vytvářeli nejrůznější výtvarná díla. To proto, abychom jimi vyzdobili plot u školní jídelny. Sobě i kolemjdoucím pro radost jsme vytvořili výstavu s názvem Moje ZOO.
Náš projekt bude pokračovat také v pondělí a v úterý. Ve škole na nás čekají naši plyšoví kamarádi a spousta krásných encyklopedií a atlasů, kde se dočteme o zvířecích obyvatelích naší planety spoustu chytrých věcí. Celá výuka se bude točit kolem zvířátek.
Zajděte se o tomto víkendu na naši výstavu podívat.