Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Beseda s chovatelem

  • Mgr. Marie Nulíčková

Vloženo: 31. ledna v 11:13

Kočka, pes a králíček,

nejčastější mazlíček.....

Jo, to byste koukali..... Ale co třeba takový leguán, agama..... že nevíte, co ta slova znamenají?

Tak to my už teda jo!

Další Beseda s chovatelem se konala 31.1. a přinesla pro mnohé z nás nečekané.

Své mazlíčky, živočichy chované doma pro potěšení a radost, nám představila naše paní učitelka z mateřské školy. Štěpánka Krtilová a její syn Jáchym jsou totiž milovníky zvláštních živočichů.                                         

 A tak nás v rámci našeho cyklu besed se svými kamarády mazlíčky seznámili.

Chovají doma mimo jiné i agamu vousatou jménem Čenda, leguána, chameleona jemenského a taky gekončíka řasnatého, který celé setkání s námi prospal. Zato ostatní se předvedli v plné kráse. Viděli jsme na vlatní oči, jak jim chutnají cvrčci nebo švábi, kterými se převážně živí.

Samožřejmě, že jsme si tyhle zvláštní tvory důkladně prohlédli, pohladili a spoustu zajímavého jsme se o nich přiučili.                                                                                                                         

Zajímavá a milá beseda.

Děkujeme a těšíme se na tu příští. Ještě se podívejte, jak to všem slušelo.

Přílohy

Galerie