Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Čtenářská dílna a pasování na čtenáře

  • Mgr. Marie Nulíčková

Vloženo: 10. května v 12:08

Platnost do: 31. srpna v 23:59

Tak je tady skoro konec školního roku a my prvňáčci ho máme skoro celý za sebou. Dříve než se z nás stanou ostřílení mazáci v ZŠ, musíme, a dnes se to právě stalo, přesvědčit ostatní, že už umíme dobře číst. Od rána jsme představovali naše dovednosti. Nejdříve jako jako recitátoři básní, potom herců, nastudovali jsme pohádku "Čert a Káča", a poté jsme se předvedli jako čtenáři, každý se svou oblíbenou knihou. Za četbu jsme byli oceněni krásnou knihou, šerpou absolventa a diplomem na památku. Ostatní ročníky pro nás připravily čtenářské "drobky a postřehy",  dokonce vlastní tvorbu. Celý den jsme završili divadelním představením skutečných herců, které se také moc povedlo. Tak "hurá" do 2. třídy, teď už jsme čtenáři!!!

Galerie