Návštěva Policie ČR

• Mgr. Marie Nulíčková

Vloženo: 6. června v 7:34

Policejní návštěva 2. 6. 2021
Dnes 2. 6. jsme byli na návštěvě ve 3. a 5. třídě a přišli za námi policisté.
Byli tady kvůli tomu , že nám chtěli říct, jak se máme chovat nejen na silnicích, ale i připomenout, jak se máme chovat v běžném životě.
Dozvěděli jsme se, že paní policistka se jmenuje Vendulka a je to mluvčí Policie ČR. Zopakovali jsme si vše o jízdě na kole. Dozvěděli jsme se také, že dítě jedoucí na kole má jezdit první a dospělý za ním.
Paní Vendulka nám slíbila, že s kolegou přijedou za 14 dní znovu a půjdeme společně i do terénu.
Anna Strejčková 4. ročník

NÁVŠTĚVA POLICIE

Dnes 2.6. 2021 přijeli do naší školy  policisté.
 Paní Vendulka, mluvčí Policie ČR, a pán, který dřív pracoval na dopravním inspektorátu.
     Povídali jsme si o práci policie. A o tom,co třeba dělá kriminalista, zásahovka a dopravní policie.
 O tom, co používají za přístroje. A hlavně, jak správně jezdit na kole.
   Dozvěděli jsme se spoustu nových věcí. Příště až přijedou, budeme si povídat o dopravě. Vyrazíme do terénu.
 Všichni se na to těšíme.
   Moc se nám to líbilo.
   Děkujeme!

Karolína Vraná 4.ročník

Návštěva  POLICIE
     Dne 2. 6. přišla do školy návštěva. Bylo 9 h 20 minut. Je to policie.
Ale nebojte se. Přišli si s námi promluvit. Byla to mluvčí Policie ČR.
Sešli jsme se ve třídě 3. a 5. ročníku.
 Zajímalo mě, jak si zapamatovat číslo 112, 1 + 1 =  2, když dáte pryč znaménka, máte 112.
Tento den jsem si velmi užil.
 Jan Chlapec     4. ročník

Policie na návštěvě ve škole
Přijela mluvčí policie ČR.  Dozěděl jsem se , že policejní pes vyhledává drogy a výbušniny.
A přijel i pán, který byl také policista.
A příště půjdeme společně  ven.
TOMÁŠ KRUPIČKA,4.r.

Návštěva policie
DNES 2.6. 2021 tu byla návštěva, Policie ČR, sešli jsme se v 5.třídě. Byla tu proto, že nás chtějí naučit, jak se máme chovat na silnicích, a co máme nosit na sobě na kolech a jestli má jet první rodič nebo dítě.
Přijedou ještě jednou a paní policistka nám slíbila, že půjdeme  do terénu.
Paní policistka  Vendulka je mluvčí Policie ČR.
Ela Zralá 4.ročník